Informacje ogólne:

 
W dniu 14.10.2012 r. na stadionie T.S. Viking w Orłach odbył się XXXI "Bieg Orła".
 
Organizatorami byli:
 
- T.S. Viking w Orłach
 
- Rada Gminy Orły
 
- Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Przemyślu
 
 
Współorganizatorzy:
 
- Bank Spółdzielczy w Żurawicy
 
- Odlewnia KAW-MET - Marek Kawiński, Orły
 
- CENTROMET - Andrzej Pajda, Orły
 
- Firma Handlowo Usługowa "Centrum Zbożowe" - Arkadiusz Dźwierzyński, Orły
 
- Zakład Usługowo-Wulkanizacyjny - Andrzej Turczak, Orły
 
- P.H.U. "Karbon" s.c. Andrzej Chomik, Stanisław Kołcz, Zdzisław Kołcz, Orły
 
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach
 
 
Nagrody wręczali:
 
- Zastępca Wójta Gminy Orły - p. Jan Janusz
 
- Przewodniczący Rady Gminy Orły - p. Małgorzata Hawro
 
- Poseł na Sejm Rzeczypospolitej - p. Marek Rząsa
 
- Przedstawiciel Biura Poselskiego Piotra Tomańskiego - p. Leszek Urban
 
- Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach - p. Renata Iwanów
 
- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaszycach - p. Renata Łaskarzewska
 
- Prezes Towarzystwa Sportowego Viking w Orłach - p. Zbigniew Hałuszka
 
- Wiceprezes Towarzystwa Sportowego Viking w Orłach - p. Dariusz Kilon
 
 
W XXXI "Biegu Orła" udział wzięło 245 uczestników. Sędzią głównym zawodów był Jakub Partyka.
 

Najmłodszymi uczestnikami biegu byli: Wiktoria Kiełtyka, Zuzanna Grębowicz oraz Maksymilian Demeńczuk którzy otrzymali puchary od Posła na Sejm Rzeczypospolitej Marka Rząsy.

 

Najstarszym zawodnikiem był Zbigniew Fac, który również otrzymał pamiątkowy puchar.

 

 

Wyniki:

 
 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2006 i młodsi - dziewczęta)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Justyna Feduń 2006 Przedszkole nr 3 w Przemyślu
2 Kinga Kurtiak 2006 Przedszkole nr 3 w Przemyślu
3 Wiktoria Niciejewska 2007 Przedszkole w Nizinach
4 Maja Kotowicz 2006 Przedszkole Samorządowe w Orłach
5 Zuzanna Grębowicz 2009 Przedszkole Samorządowe w Orłach
6 Bianka Nowotarska 2008 Przedszkole Samorządowe w Orłach
7 Wiktoria Kiełtyka 2009 Przedszkole Samorządowe w Orłach
8 Aniela Nowotarska 2009 Przedszkole Samorządowe w Orłach
       

Ilość startujących w biegu: 8

 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2006 i młodsi - chłopcy)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Michał Łazor 2006 Przedszkole nr 11 w Przemyślu
2 Paweł Rajzer 2006 Przedszkole w Radymnie
3 Rafał Klinger 2006 Przedszkole Samorządowe w Orłach
4 Dawid Żywutski 2006 Przedszkole nr 3 w Przemyślu
5 Dawid Stawarz 2006 Przedszkole nr 3 w Przemyślu
6 Tymoteusz Liweń 2007 Przedszkole nr 16 w Przemyślu
7 Łukasz Hajduk 2006 Przedszkole w Przemyślu
8 Jakub Radymski 2006 Przedszkole Samorządowe w Orłach
9 Błażej Demeńczuk 2007 Przedszkole Samorządowe w Orłach
10 Grzegorz Cwynar 2006 Przedszkole Samorządowe w Orłach
11 Jakub Piestrak 2006 S.P. Małkowice
12 Konrad Wołoszyn 2006 S.P. Drohojów
13 Ludwik Grin 2008 Przedszkole Samorządowe w Orłach
14 Szymon Kępczyński 2007 Przedszkole nr 3 w Przemyślu
15 Łukasz Gala 2009 Przedszkole Samorządowe w Orłach
16 Patryk Łamasz 2006  Żurawica
17 Jakub Długasz 2006 Przedszkole w Baligrodzie
18 Julian Kowalczyk 2007 Przedszkole Samorządowe w Orłach
19 Adam Lula 2008 Przedszkole w Przemyślu
20 Mateusz Babiarz 2007 S.P. Małkowice
21 Jakub Gancarz 2009  
22 Maksymilian Demeńczuk 2009 Przedszkole Samorządowe w Orłach
23 Maksymilian Dźwierzyński 2007 Przedszkole Samorządowe w Orłach
       

Ilość startujących w biegu: 23

 

Bieg 400 m dziewcząt (ur. 05-04 kl. I-II)

       
Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Martyna Hajduk 2004 S.P. nr 4 Przemyśl
2 Martyna Szczygieł 2004 S.P. Kaszyce
3 Kamila Anioł 2004 S.P. Orły
4 Martyna Strzyżewska 2004 S.P. Trójczyce
5 Oliwia Świecarz 2004 S.P. Radymno
6 Zuzanna Wielgosz 2004 S.P. Niziny
7 Martyna Sękowska 2005 S.P. Małkowice
8 Amelia Kisała 2004 S.P. Niziny
9 Nikola Lach 2005 S.P. Drohojów
10 Natalia Wołoszyn 2004 S.P. Drohojów
11 Nela Szmuc 2004 S.P. Orły
12 Eliza Cioch 2005 S.P. Trójczyce
13 Angelika Siara 2004 S.P. Orły
14 Hanna Wąsacz 2005 S.P. Niziny
15 Aleksandra Janusz 2004 S.P. Małkowice
16 Zuzanna Piejko 2006 S.P. Trójczyce
17 Weronika Barowicz 2005 S.P. Walawa
18 Wiktoria Strzyżewska 2006 S.P. Trójczyce
       

Ilość startujących w biegu: 18

 

Bieg 400 m chłopców (ur. 05-04 kl. I-II)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Konrad Boratyn 2005 S.P. Orły
2 Mateusz Gala 2005 S.P. Orły
3 Oskar Choma 2004 S.P. Trójczyce
4 Konrad Barowicz 2004 S.P. Walawa
5 Michał Cwynar 2004 S.P. Orły
6 Cyprian Kapłon 2004 S.P. Niziny
7 Karol Płonka 2005 S.P. Orły
8 Miłosz Sait 2004 S.P. Orły
9 Maksymilian Szymański 2004 S.P. Niziny
10 Adrian Radochoński 2005 S.P. Walawa
11 Wiktor Czapla 2006 S.P. Trójczyce
12 Daniel Sałamaj 2004 S.P. Drohojów
13 Gabriel Jankowy 2004 S.P. Trójczyce
14 Kacper Bilowski 2005 S.P. Zadąbrowie
15 Nikodem Dźwierzyński 2004 S.P. Orły
16 Michał Sitko 2005 S.P. Niziny
       

Ilość startujących w biegu: 16

 

Bieg 500 m dziewcząt (ur. 03-02 kl. III-IV)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Weronika Kołek 2002 KKB MOSIR Krosno
2 Emila Grabowska 2002 S.P. Kaszyce
3 Magdalena Golec 2002 S.P. Trójczyce
4 Gabriela Liweń 2002 S.P. nr 6 Przemyśl
5 Martyna Stachniak 2003 S.P. nr 4 Przemyśl
6 Eryka Woźniak 2002 S.P. Trójczyce
7 Karolina Flader 2003 S.P. nr 4 Przemyśl
8 Agnieszka Bereźnicka 2002 S.P. Zadąbrowie
9 Martyna Presnal 2002 S.P. Orły
10 Marlena Kucab 2002 S.P. Małkowice
11 Aleksandra Bereźnicka 2002 S.P. Orły
12 Weronika Pelc 2003 S.P. Małkowice
13 Martyna Jabłońska 2002 S.P. Orły
14 Martyna Kordiak 2002 S.P. Małkowice
15 Kinga Wielgosz 2002 S.P. Trójczyce
16 Aleksandra Gaweł 2002 S.P. Orły
17 Natalia Sobolewska 2003 S.P. Niziny
18 Kardelen Tas 2003 S.P. Orły
19 Julia Janusz 2003 S.P. Małkowice
20 Martina Piestrak 2003 S.P. Małkowice
21 Paulina Siara 2002 S.P. Trójczyce
22 Joanna Litwin 2002 S.P. Orły
23 Gabriela Grendus 2003 S.P. Niziny
24 Oliwia Bojarska 2003 S.P. Kaszyce
25 Marcjanna Nalepa 2003 S.P. Orły
26 Julia Mróź 2003 S.P. Orły
27 Aleksandra Dobosz 2003 S.P. Orły
28 Emilia Wrona 2002 S.P. Małkowice
29 Martyna Piejko 2004 S.P. Trójczyce
30 Zuzanna Kotowicz 2003 S.P. Orły
31 Karolina Kucia 2002 S.P. Orły
32 Sandra Wrona 2003 S.P. Małkowice
33 Julia Fedków 2003 S.P. Zadąbrowie
       

Ilość startujących w biegu: 33

 

Bieg 500 m chłopców (ur. 03-02 kl. III-IV)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Hubert Świecarz 2003 S.P. Radymno
2 Bartłomiej Modny 2002 S.P. Zadąbrowie
3 Szymon Granda 2002 S.P. Orły
4 Mateusz Turko 2003 S.P. Radymno
5 Gabriel Hołyszko 2003 S.P. Drohojów
6 Marcin Słabicki 2002 S.P. Walawa
7 Michał Koba 2003 S.P. Orły
8 Bartłomiej Hołyszko 2002 S.P. Kaszyce
9 Grzegorz Kasprzyk 2002 S.P. Boletraszyce
10 Marcin Wąsacz 2003 S.P. Niziny
11 Kamil Łysik 2002 S.P. Zadąbrowie
12 Jakub Wielgosz 2003 S.P. Kaszyce
13 Jakub Wyka 2002 S.P. Bolestraszyce
14 Tobiasz Lorenowicz 2003 S.P. Trójczyce
15 Kamil Krępuszewski 2002 S.P. Wyszatyce
16 Gracjan Brzezicki 2002 S.P. Kaszyce
17 Jakub Wierzbicki 2002 S.P. Zadąbrowie
18 Gracjan Czapla 2003 S.P. Trójczyce
19 Dominik Szmuc 2002 S.P. Orły
20 Oskar Kuźmiński 2003 S.P. Kaszyce
21 Patryk Mazurek 2002 S.P. Kaszyce
22 Miłosz Demeńczuk 2003 S.P. Orły
23 Jakub Masternak 2003 S.P. Orły
24 Ariel Rogus 2002 S.P. Drohojów
25 Dawid Jankowy 2003 S.P. Trójczyce
26 Jakub Płonka 2003 S.P. Orły
27 Damian Łoś 2002 S.P. Walawa
28 Dawid Staniec 2002 S.P. Wyszatyce
29 Dominik Broda 2002 S.P. Orły
30 Filippo Piestrak 2002 S.P. Małkowice
31 Stanisław Świeca 2003 S.P. Trójczyce
32 Jakub Gończ 2002 S.P. Orły
33 Sebastian Kapłon 2003 S.P. Niziny
34 Ernest Sait 2003 S.P. Orły
35 Łukasz Fedków 2002 S.P. Zadąbrowie
       

Ilość startujących w biegu: 35

 

Bieg 900 m dziewcząt (ur. 01-00 kl. V-VI)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Gabriela Sidor 2000 Halicz Ustrzyki Dolne
2 Jagoda Gromala 2000 Halicz Ustrzyki Dolne
3 Oliwia Rachwalska 2001 KKB MOSIR Krosno
4 Monika Bereźnicka 2000 S.P. Zadąbrowie
5 Monika Karuś 2001 S.P. Zadąbrowie
6 Daria Lonc 2000 S.P. Kaszyce
7 Karolina Sierota 2000 S.P. Kaszyce
8 Natalia Starosta 2000 S.P. Małkowice
9 Julia Lula 2001 S.P. nr 4 Przemyśl
10 Sylwia Boryło 2000 S.P. Kaszyce
11 Gabriela Czyżewska 2000 S.P. Buszkowice
12 Justyna Famulak 2000 S.P. Maćkowice
13 Gabriela Kunysz 2000 S.P. Małkowice
14 Natalia Brzezicka 2001 S.P. Kaszyce
15 Martyna Grzeszczak 2001 S.P. Kaszyce
16 Aleksandra Pacuła 2000 S.P. Kaszyce
17 Aleksandra Niżnik 2001 S.P. Małkowice
18 Julia Łoś 2000 S.P. Walawa
19 Karolina Huszlak 2000 S.P. Kaszyce
20 Patrycja Ciupińska 2001 S.P. Trójczyce
21 Wiktoria Cioch 2001 S.P. Trójczyce
22 Aleksandra Herbut 2000 S.P. Małkowice
       

Ilość startujących w biegu: 22

 

Bieg 900 m chłopców (ur. 01-00 kl. V-VI)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Fabian Wojtaszek 2000 S.P. Małkowice
2 Kamil Bratkowski 2000 S.P. Drohojów
3 Łukasz Studziński 2000 S.P. Radymno
4 Szymon Gużkowski 2001 KKB MOSIR Krosno
5 Patryk Bojarski 2000 S.P. Kaszyce
6 Daniel Grzegorzak 2001 S.P. Kaszyce
7 Paweł Karakuszka 2000 S.P. Radymno
8 Mateusz Grabowski 2000 S.P. Kaszyce
9 Krystian Babiarz 2001 S.P. Małkowice
10 Bartłomiej Słabicki 2000 S.P. Walawa
11 Daniel Skupień 2000 S.P. Skołoszów
12 Kacper Wielgosz 2001 S.P. Niziny
13 Konrad Kuźmiński 2000 S.P. Kaszyce
14 Dawid Łysik 2000 S.P. Zadąbrowie
15 Hubert Szczygieł 2000 S.P. Kaszyce
16 Dawid Kuna 2000 S.P. Małkowice
17 Krystian Kordiak 2000 S.P. Małkowice
18 Andrzej Janusz 2001 S.P. Małkowice
19 Michał Niemiec 2001 S.P. Drohojów
20 Jacek Szeremeta 2001 S.P. Walawa
21 Jakub Myszka 2000 S.P. Kaszyce
22 Damian Kościk 2001 S.P. Małkowice
23 Jakub Wołoszyn 2001 S.P. Drohojów
24 Sebastian Spulnik 2001 S.P. Zadąbrowie
25 Jakub Pelc 2001 S.P. Małkowice
26 Adrian Łakomczak 2001 S.P. Niziny
27 Sebastian Szejnar 2000 S.P. Niziny
28 Jakub Wojdyła 2000 S.P. Orły
29 Daniel Boratyn 2000 S.P. Orły
30 Daniel Szyk 2000 S.P. Kaszyce
31 Maciej Baran 2000 S.P. Kaszyce
32 Oskar Balawender 2001 S.P. Orły
33 Kacper Hundz 2001 S.P. Drohojów
34 Sebastian Król 2001 S.P. Drohojów
35 Tomasz Barowicz 2001 S.P. Walawa
36 Hubert Ratuszniak 2001 S.P. Trójczyce
37 Krystian Makuła 2001 S.P. Drohojów
38 Krystian Rusinek 2000 S.P. Drohojów
39 Karol Gac 2001 S.P. Drohojów
40 Maciej Wasiewicz 2001 S.P. Drohojów
       

Ilość startujących w biegu: 40

 

Bieg 1500 m mł. dziewcząt (ur. 99-97 kl. I-III gim.)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Edyta Bielec 1997 Halicz Ustrzyki Dolne
2 Joanna Bielec 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
3 Weronika Filip 1997 Halicz Ustrzyki Dolne
4 Marlena Zajdel 1997 KKB MOSIR Krosno
5 Martyna Lachowska 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
6 Justyna Strzelec 1998 Gim. nr 5 Przemyśl
7 Maria Kopeć 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
8 Anna Ciszek 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
9 Angelika Semerko 1999 Przemyśl
10 Justyna Augustyn 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
11 Wiktoria Górniak 1999 Gim. nr 5 Przemyśl
       

Ilość startujących w biegu: 11

 

Bieg 1500 m mł. chłopców (ur. 99-97 kl. I-III gim.)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamil Michalec 1998 KKB MOSIR Krosno
2 Adrian Żak 1997 Gim. Drohojów
3 Michał Mielnikiewicz 1998 Gim. Bircza
4 Bartosz Szeremeta 1997 Gim. Orły
5 Bartłomiej Raś 1998 KKB MOSIR Krosno
6 Wiktor Kozik 1997 Gim. Wyszatyce
7 Mateusz Kuliga 1998 Halicz Ustrzyki Dolne
8 Łukasz Karuś 1998 Gim. Orły
9 Mateusz Czyż 1999 Gim. Drohojów
10 Jakub Bachor 1998 Gim Laszki
11 Arkadiusz Sawka 1998 Gim. Drohojów
12 Mateusz Żygadło 1998 Gim. Drohojów
13 Piotr Kasprzyk 1999 Gim. Drohojów
14 Damian Lach 1999 Gim. Drohojów
15 Arkadiusz Skupień 1998 Gim. Skołoszów
       

Ilość startujących w biegu: 15

 

Bieg 1500 m juniorek (ur. 96-94 szk. śr.)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Weronika Wyka 1994 LO nr 1 Przemyśl
2 Aneta Kubit 1995 KKB MOSIR Krosno
3 Weronika Kozioł 1994 KKB MOSIR Krosno
4 Ilona Woźniak 1996 KKB MOSIR Krosno
       

Ilość startujących w biegu: 4

 

Bieg 1500 m juniorów (ur. 96-94 szk. śr.)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Mirosław Pabisz 1994 KKB MOSIR Krosno
2 Michał Bachor 1996 ZSM Jarosław
       

Ilość startujących w biegu: 2

 

Bieg 1500 m otwarty kobiet

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Weronika Wyka 1994 UKS Tempo 5
2 Justyna Strzelec 1998 UKS Tempo 5
3 Patrycja Śliwiak 1995 Halicz Ustrzyki Dolne
       

Ilość startujących w biegu: 3

 

Bieg 3000 m otwarty mężczyzn

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Marcin Michalec 1988 KKB MOSIR Krosno
2 Patryk Lachowski 1995 Halicz Ustrzyki Dolne
3 Mirosław Pobisz 1994 KKB MOSIR Krosno
4 Waldemar Karuś 1971 Zadąbrowie
5 Krzysztof Brzyski 1976 Miękisz Stary
6 Mirosław Lach 1973 Orły
       

Ilość startujących w biegu: 6

 

Bieg 3000 m oldboyek (powyżej 45 lat)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Maria Kołodziej 1963 Fredropol
2 Barbara Kulczycka 1962 Przemyśl
3 Małgorzata Oleksyk 1962 Halicz Ustrzyki Dolne
       

Ilość startujących w biegu: 3

 

Bieg 3000 m oldboyów (powyżej 45 lat)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Mieczysław Jałocha 1967 Przemyśl
2 Robert Karpiński 1966 Halicz Ustrzyki Dolne
3 Grzegorz Oleksyk 1960 Halicz Ustrzyki Dolne
4 Henryk Pajda 1955 Ośrodek Joggingu w Przemyślu
5 Waldemar Fin-Szumowski 1960  
6 Wacław Katan 1955 KKB MOSIR Krosno
7 Zbigniew Fac 1943 Żurawica
       

Ilość startujących w biegu: 7