Informacje ogólne:

 
W dniu 25.05.2019 r. na stadionie Gminnego Klubu Sportowego w Orłach odbył się XXXVIII "Bieg Orła".
 
Organizatorami byli:
 
- Rada Gminy Orły
 
- Gminny Klub Sportowy w Orłach
 
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach
 
 
W XXXVIII "Biegu Orła" udział wzięło 217 uczestników.
 
Najmłodszą uczestniczką była Dagmara Grębowicz (ur. 2018), najmłodszym uczestnikiem Konrad Kapłon (ur. 2017).
 
Najstarszą uczestniczką była Marta Cwynar (ur. 1974), najstarszym uczestnikiem Kazimierz Kuropatwa (ur. 1943).
 

 

Wyniki:

 
 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2014 i młodsi - dziewczęta)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Antonina Milanik 2014 Niziny
2 Lena Michael 2014 Małkowice
3 Zuzanna Hawro 2014 Orły
4 Zuzanna Koba 2014 Walawa
5 Liliana Nowotarska 2015 Orły
6 Klaudia Kiełcz 2014 Wacławice
7 Maja Łuc 2016 Buszkowiczki
8 Hanna Janowska 2016 Przemyśl
9 Michalina Milanik 2017 Niziny
10 Celina Grin 2017 Orły
11 Dagmara Grębowicz 2018 Orły
12 --- - -
13 --- - -
14 --- - -
15 --- - -
       

Ilość startujących w biegu: 11

 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2014 i młodsi - chłopcy)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kacper Kapłon 2014 Walawa
2 Bartłomiej Bachleda 2014 Przemyska Akademia Piłkarska Łukasz Kucab
3 Gracjan Kapłon 2015 Niziny
4 Michał Pelc 2014 Niziny
5 Bartosz Jaroch 2014 Wyszatyce
6 Gracjan Wota 2015 Kaszyce
7 Franciszek Pelc 2015 Niziny
8 Karol Pławecki 2014 Orły
9 Szymon Mroczka 2015 Niziny
10 Filip Grabowski 2017 Orły
11 Konrad Kapłon 2017 Niziny
12 Aleksander Pelc 2016 Niziny
13 Marceli Koszykowski 2015 Orły
14 - - -
15 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 13

 

Bieg 100 m dziewcząt (ur. 2012 - 2013)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Klaudia Dziura 2012 Niziny
2 Anna Ogonowska 2012 Sośnica
3 Gabriela Wota 2012 Kaszyce
4 Julia Rabska 2012 Duńkowiczki
5 Oliwia Głuszak 2013 Orły
6 Diana Wach 2013 Małkowice
7 Natalia Czechowicz 2012 Niziny
8 Julia Koral 2012 Orły
9 Agata Gręda 2013 Orły
10 Katarzyna Nawojska 2012 Zadąbrowie
11 Katarzyna Kuniec 2012 Orły
12 Łucja Piszczek 2013 Przemyśl
13 - - -
14 - - -
15 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 12

 

Bieg 100 m chłopców (ur. 2012 - 2013)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamil Kuźniar 2012 Niziny
2 Gracjan Chwasta 2012 Małkowice
3 Szymon Boratyn 2012 Orły
4 Szymon Kluz 2012 Walawa
5 Victor Samro 2013 Przemyśl
6 Bartosz Pelc 2012 Niziny
7 Dawid Chmura 2013 Kaszyce
8 Alan Łuc 2012 Buszkowiczki
9 Ksawery Stysiał 2012 Ciemięrzowice
10 Marceli Sanocki 2012 -
11 Miłosz Klucznik 2013 Orły
12 Oliwer Przytuła 2013 Orły
13 Oskar Baran 2013 Małkowice
14 Hubert Wielgosz 2012 Kaszyce
15 Jakub Stysiał 2013 Ciemięrzowice
16 Kacper Janowski 2012 Przemyśl
17 Kacper Socha 2012 Niziny
18 Antoni Mroczka 2013 Orły
19 Wiktor Lach 2013 Orły
20 Jakub Fac 2012 Ujkowice
21 Mikołaj Pelc 2012 Niziny
22 Patryk Krzywiński 2012 Małkowice
23 Oskar Adamski 2013 Ujkowice
24 Kamil Gancarz 2013 Zadąbrowie
25 Gabriel Madejowski 2013 Orły
       

Ilość startujących w biegu:25

 

Bieg 400 m dziewcząt (ur. 2010 - 2011)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Sabina Zając 2010 Pruchnik
2 Kinga Kiełcz 2010 Drohojów
3 Wiktoria Dańczuk 2010 Kaszyce
4 Emilia Czechowicz 2010 Niziny
5 Julia Kuźniar 2010 Niziny
6 Lena Wach 2010 Małkowice
7 Lena Piotrowska 2010 Orły
8 Amelia Rzęska 2011 Walawa
9 Sabina Niedźwiedź 2010 Drohojów
10 Maria Gończ 2010 Orły
11 Amelia Bojarska 2010 Kaszyce
12 Amelia Mroczka 2010 Orły
13 Sandra Horak 2010 Drohojów
14 Julia Baran 2011 Orły
15 Maja Bytnar 2010 Małkowice
16 Zuzanna Kapłon 2011 Walawa
17 Daria Sobek 2010 Niziny
18 Antonina Stysio 2011 Kaszyce
19 Julia Bańcar 2011 Ciemięrzowice
20 Michalina Kozioł 2010 Walawa
       

Ilość startujących w biegu: 20

 

Bieg 400 m chłopców (ur. 2010 - 2011)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Patryk Wielgosz 2010 Kaszyce
2 Szymon Hop 2010 Orły
3 Maciej Baran 2010 Kaszyce
4 Miłosz Bandyk 2010 Rybotycze
5 Jakub Płoszejowski 2010 Małkowice
6 Gabriel Zając 2011 Pruchnik
7 Nicolas Samro 2011 Przemyśl
8 Kacper Barowicz 2010 Walawa
9 Igor Filipczak 2010 Małkowice
10 Michał Janusz 2010 Małkowice
11 Wiktor Anioł 2011 Orły
12 Nikodem Włoch 2010 Orły
13 Kacper Wielgosz 2011 Orły
14 Michał Jaroch 2011 Wyszatyce
15 Timur Stanco 2011 Przemyska Akademia Piłkarska Łukasz Kucab
16 Dawid Wojtaszek 2010 Małkowice
17 - - -
18 - - -
19 - - -
20 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 16

 

Bieg 500 m dziewcząt (ur. 2008 -2009)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Weronika Zając 2008 Pruchnik
2 Laura Jodłowska 2008 Orły
3 Emilia Gierałt 2008 Małkowice
4 Natalia Bak 2008 Ujkowice
5 Blanka Nowotarska 2008 Orły
6 Martyna Rogała 2009 Kaszyce
7 Dagmara Benedyk 2008 Małkowice
8 Anna Bereźnicka 2008 Zadąbrowie
9 Agata Bandyk 2009 Rybotycze
10 Karolina Kapłon 2008 Walawa
11 Julia Wota 2008 Chłopice
12 Wiktoria Janczy 2009 Grochowce
13 Dorota Nowak 2009 Przemyśl
14 Laura Szpunar 2008 Niziny
15 Aniela Nowotarska 2008 Orły
16 Zuzanna Gręda 2009 Orły
17 Magdalena Śpiewak 2009 Orły
18 Zuzanna Grębowicz 2009 Orły
19 Kornelia Jakubiszyn 2009 Walawa
20 Emilia Tkaczyk 2009 Jankowice
       

Ilość startujących w biegu: 20

 

Bieg 500 m chłopców (ur. 2008 - 2009)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Mikołaj Walankiewicz 2008 Zamiechów
2 Maksymilian Dźwierzyński 2008 Orły
3 Oskar Szmuc 2008 Orły
4 Jakub Olejarka 2008 Zadąbrowie
5 Karol Krzyworączka 2008 Trójczyce
6 Sebastian Leśniowski 2008 Chłopice
7 Krystian Szablan 2008 -
8 Miłosz Laska 2008 Orły
9 Miłosz Leszczuch 2009 Zadąbrowie
10 Kacper Koba 2008 Orły
11 Filip Kapciuch 2009 Orły
12 Arkadiusz Gomułczak 2008 Kaszyce
13 Bartosz Wrucha 2009 Kaszyce
14 Jakub Koba 2009 Orły
15 Jakub Siara 2008 Trójczyce
16 Dawid Rabski 2008 Orły
17 Dawid Wróbel 2008 Niziny
18 Radosław Grabowski 2008 Kaszyce
19 Patryk Wójcik 2009 Kaszyce
20 Jan Pelc 2008 Niziny
21 Kamil Bojarski 2008 Kaszyce
22 Stanisław Romański 2008 Orły
23 Kacper Kić 2009 Drohojów
24 Jakub Gancarz 2009 Zadąbrowie
25 Szymon Kiełbalski 2008 Walawa
26 Bartosz Chuchła 2008 Drohojów
27 Maciej Gudyka 2009 Zadąbrowie
28 Karol Orzech 2008 Zadąbrowie
29 Kajetan Repich 2009 Walawa
30 Maksymilian Demeńczuk 2009 Orły
31 Gracjan Sanocki 2009 Orły
32 Krzysztof Pondel 2008 Niziny
33 Adam Pławecki 2009 Orły
34 Bartłomiej Klucznik 2009 Orły
35 Sebastian Pondel 2008 Niziny
       

Ilość startujących w biegu: 35

 

Bieg 900 m dziewcząt (ur. 2006 - 2007)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Aleksandra Kucab 2006 Przemyska Akademia Piłkarska Łukasz Kucab
2 Nikola Frąc 2007 Jankowice
3 Zuzanna Kluz 2006 Walawa
4 Zuzanna Duda 2007 Jankowice
5 Oliwia Wota 2007 Chłopice
6 Wiktoria Baran 2007 Małkowice
7 Patrycja Zięba 2007 Chłopice
8 Julia Duda 2006 Jankowice
9 Jagoda Janusz 2007 Małkowice
10 Karolina Strychacz 2007 Walawa
11 Patrycja Niedźwiedź 2006 Drohojów
12 - - -
13 - - -
14 - - -
15 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 11

 

Bieg 900 m chłopców (ur. 2006 - 2007)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Arkadiusz Trojnar 2006 Małkowice
2 Grzegorz Cwynar 2006 Orły
3 Patryk Lech 2006 -
4 Bartosz Wach 2006 Drohojów
5 Jakub Gręda 2006 Orły
6 Miłosz Kłoskowski 2006 Kaszyce
7 Arkadiusz Ratuszniak 2007 Trójczyce
8 Kacper Półtorak 2006 Małkowice
9 Bartosz Trojnar 2006 Małkowice
10 Jarosław Sanocki 2007 Orły
11 Maciej Żyga 2006 Niziny
12 Dawid Paluszek 2007 Orły
13 Konrad Boratyn 2006 Orły
14 Jakub Trojanowski 2006 Jankowice
15 Kacper Kufera 2006 Jankowice
16 Hubert Hop 2007 Orły
17 Kamil Rusinek 2007 Drohojów
18 Kacper Kaczoruk 2007 Kaszyce
19 Maciej Grzegorzak 2006 Drohojów
20 Mateusz Niedźwiedź 2007 Drohojów
21 Karol Trojanowski 2006 Jankowice
22 - - -
23 - - -
24 - - -
25 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 25

 

Bieg 1500 m młodziczek (ur. 2003 - 2005)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Aleksandra Musz 2005 Niziny
2 Patrycja Nowak 2005 Przemyśl
3 Aleksandra Kościak 2005 Niziny
4 Nikola Lach 2005 Drohojów
5 Amelia Frąc 2005 Jankowice
       

Ilość startujących w biegu: 5

 

Bieg 1500 m młodzików (ur. 2003 - 2005)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Adrian Pempuś 2005 Orły
2 Piotr Bereźnicki 2003 Orły
3 Konrad Barowicz 2004 Orły
4 Michał Cwynar 2004 Orły
5 Cyprian Kapłon 2004 Orły
6 Krystian Matysko 2005 Orły
7 Sebastian Kuźniar 2005 Niziny
8 Dawid Sanocki 2005 Orły
9 Eryk Tkaczyk 2005 Jankowice
10 - - -
       

Ilość startujących w biegu: 9

 

Bieg 1500 m juniorek (ur. 2000 - 2002)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Aleksandra Bereźnicka 2000 Zadąbrowie
2 Agnieszka Bereźnicka 2000 Zadąbrowie
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 2

 

Bieg 1500 juniorów (ur. 2000 - 2002)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 - - -
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg główny kobiet 3000 m - OPEN

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Anna Łapińska 1980 Przemyski Klub Biegacza
2 Izabela Masternak 1997 Orły
3 Marta Cwynar 1974 Orły
4 Grażyna Michael 1988 Małkowice
5      
       

Ilość startujących w biegu: 4

 

Bieg główny mężczyzn 3000 m - OPEN

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Stanisław Piszczek 1979 Przemyśl
2 Marek Fedio 1985 Przemyski Klub Biegacza
3 Tomasz Koral 1987 Orły
4 Michał Grabowski 1996 Małkowice
5 Krzysztof Cwynar 1974 Orły
6 Waldemar Zając 1977 Pruchnik
7 Waldemar Fin-Szumowski 1960 Przemyśl
8 Łukasz Mroczka 1990 Niziny
9 Kazimierz Kuropatwa 1943 Przemyski Klub Biegacza
10      
       

Ilość startujących w biegu: 9